Į kino teatrus grįžta dar didesnės, storesnės ir dar labiau graikiškos vestuvės

Neabejojame, kad girdėjote ir, greičiausiai, net dalyvavote 2002 metais pasaulio simpatijas užkariavusiose didžiulėse, storose graikiškose vestuvėse. Kalbame apie nuotaikingą juostą, kuri tuomet tapo viena pelningiausių visų laikų romantinių komedijų. Kovo 25 dieną į didžiuosius ekranus grįžta šios istorijos tęsinys: “Mano didelės storos graikiškos vestuvės 2”. Filmas ne tik vaizduos, kuo pavirto žymiosios šeimos gyvenimas, bet ir įneš nemažai sumaišties į prieš daugiau nei dešimtmetį pasakotą istoriją.

 

Pasirodo, jog vienos iš šios šeimynos porų vestuvės – negalioja. Ant santuokos liudijimo nėra kunigo parašo ir tai viską keičia. Ilgiausiai drauge išbuvę Tulos (akt. Nia Verdalos), kurios santuoka su amerikiečiu Ijanu (akt. Johnas Corbettas) ir buvo pagrindinė 2002 metais pasirodžiusios komedijos tema, tėvai puola taisyti šią klaidą.

 

“Turbūt aš buvau tas, kuris labiausiai nudžiugau sužinojęs apie filmo tęsinį. Perskaičiau scenarijų, paskambinau Niai Verdalos ir pasakiau, jog tai – tikras šedevras. Suburta ne tik puiki aktorių komanda, kurios, neabejoju, žiūrovai pasiilgo, bet ir istorija – kur kas linksmesnė už pirmąją dalį. Net negalvojau, kad tai – įmanoma”, - sakė J. Corbettas.

 

Graikų ir amerikiečių kultūriniai skirtumai, sukėlę daugybę nesusipratimų juostos herojams ir daug gardaus juoko kino žiūrovams, buvo sėkmingai išspręsti 2002 metų komedijoje. Dabar, “Mano didelės storos graikiškos vestuvės 2” epicentre – Tulos ir Iano duktė Peris (akt. Elena Kampouris). Septyniolikmetė yra ne pati geidžiamiausia mergina, nes kiekviename žingsnyje ją lydi visa giminė. Juk tokios tų graikų tradicijos. Perdėtai paaugle rūpinasi ir jos mama Tula.

 

Tačiau dėmesys jai atslūgsta, kai paaiškėja, jog jos senelių santuoka negalioja.  Atsipeikėjusi nuo šoko, tradicijų griežtai besilaikanti graikiškoji giminė ima ruoštis dar didesnėms, dar storesnėms ir dar labiau graikiškoms savo vestuvėms.

 

Filmo anonsas: