Kultinio serialo „Unorthodox“ režisierė pristato romantinį filmą „(Ne)tobulas vyras“

Kultinį serialą „Unorthodox“ sukūrusi ir Emmy apdovanota režisierė Maria Schrader pristato naują filmą – rugpjūčio 13-ą dieną Lietuvos kinuose pradedama rodyti komedijinė drama „(Ne)tobulas vyras“ (angl. „I‘m Your Man“), gvildenanti meilės ir ilgesio temas bei klausianti – kas žmogų daro žmogumi?

Anot filmo siužeto, po išsiskyrimo mokslininkė Alma (akt. Maren Eggert) stačia galva panyra į darbus, nuo kurių ją atitraukia pažadas dalyvauti moksliniame eksperimente. Taip jos gyvenime atsiduria Tomas (akt. Dan Stevens) – gražuolis robotas, sukurtas pagal slapčiausias Almos svajones. Pagrindinis jo tikslas – patenkinti jos norus ir padaryti ją laiminga, tačiau šeimininkė pasirodo esanti nenuspėjama ir į naujakurį jos namuose žiūri įtariai. Nusprendusi nuo jo laikytis atokiau Alma nė nenutuokia, jog nuo neapykantos iki meilės – vos vienas žingsnis.

Praėjusiais metais vaizdo peržiūrų platformoje „Netflix“ pasirodžius serialui „Unorthodox“, režisierės Maria Schrader populiarumas šovė aukštyn. Moters kurtą serialą žiūrėjo ir aptarinėjo kone visas pasaulis, o jo sėkmę vainikavo už geriausią režisūrą kūrėjai įteiktas Emmy apdovanojimas.

Populiarumas, žiūrovų liaupsės ir kritikų įvertinimas prognozuojamas ir komedijinei dramai „(Ne)tobulas vyras“. Filmo scenarijų M. Schrader kūrė drauge su dramaturgu Jan Schomburg, garsėjančiu gabumais komedijinių dramų žanre. Filmą inspiravo rašytojos Emma Braslavsky 2019 metais Vokietijoje išleistas apsakymas, kurį laiką buvęs populiariausia šalyje parduodama knyga. Kino ekrane susitinka dėmesio verta komanda: „Dauntono abatijoje“ spindėjęs Dan Stevens, filme „Tonis Erdmanas“ matyta Sandra Hüller ir nuostabioji Maren Eggert, Berlyno kino festivalyje už vaidmenį šiame filme apdovanota Sidabriniu lokiu.

Filmo premjera įvyko Berlyno kino festivalyje, kuriame komedijinę dramą „(Ne)tobulas vyras“ šiltai sutiko ir kino kritikų, ir žiūrovų bendruomenė. Filmas pelnė pagyras už tarp pagrindinių aktorių kibirkščiuojančią „chemiją“, ironiją, žavesį ir kokybišką humorą – svetainėje „Rotten Tomatoes“ teigiami filmo įvertinimai siekia net 91 %.

Filmo anonsas https://youtu.be/9SYBMEvTIVU

Daugiau informacijos https://www.facebook.com/vlgfilmai