Laimėk: už pirmųjų atostogų istoriją – savaitės kelionė dviem į Bulgariją

Pirmosios poros atostogos dažnai tampa tikru santykių egzaminu, kurį ne visi išlaiko sėkmingai. Kino teatras „Pasaka“ pristato vasaros hitą – prancūzišką komediją „Mūsų pirmosios atostogos“, kurioje pagrindiniai veikėjai vos susipažinę, nutaria kartu vykti atostogauti į Bulgariją. Įkvėpti filmo herojų nuotykių, „Pasaka“ ir kelionių agentūra „Tez Tour“ skelbia konkursą, kurio nugalėtojams atiteks nemokama kelionė į Bulgariją.

Konkurso taisyklės – paprastos. Pora turi pasidalyti savo pirmųjų atostogų istorija „Instagram stories“ ir visose istorijose pažymėti kino teatro „Pasaka“ paskyrą @kinopasaka. Linksmiausios, įdomiausios ir kurioziškiausios istorijos autoriams atitieks prizas – kelionė dviems asmenims į Bulgariją savaitei. Keturių žvaigždučių viešbutyje pora galės mėgautis  saule, jūra ir pamiršti pirmųjų atostogų nesėkmes.

„Džiaugiamės, kad galime bendradarbiauti su kino teatru „Pasaka“ ir porai nugalėtojai įteikti kelionę. Šiuo metu Bulgarija yra viena populiariausių turistų krypčių – per metus jų sulaukė daugiau nei 8 milijonų. Ne šiaip sau Bulgarija palyginama ir su Turkija – „viskas įskaičiuota“ tipo poilsinės kelionės čia labai kokybiškos, per pastaruosius metus atidarytas ne vienas aukštos klasės tarptautinių tinklų viešbutis. Jus supa viskas, ko reikia: švari jūra, tvarkingi paplūdimiai, skanus tradicinis maistas ir itin malonios oro sąlygos.“ – taip vieną karščiausių šio sezono atostogų krypčių komentuoja „Tez Tour“ Lietuvoje Ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė Inga Aukštuolytė.

Prizo laimėtojai turi būti sulaukę 18 metų, o atostogų datą rinktis nuo šių metų rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 6 d. Kelionę sudaro apgyvendinimas 7 nakvynėms 4* viešbutyje su „viskas įskaičiuota“ maitinimo sistema, skrydis, pervežimo paslauga oro uostas-viešbutis-oro uostas. Kelionės laimėtojai apie prizą bus informuojami asmeniškai.

Tų, kurie nelaimės pagrindinio prizo raginame nenusiminti – juk keliauti galima ir kine! Vasariška komedija „Mūsų pirmosios atostogos“ pasakoja apie Marion ir Beną, susipažinusius per „Tinderį“ ir jau po pirmo pasimatymo nusprendusius kartu praleisti atostogas. Bedę pirštu į žemėlapį, savo kelionės tikslu jie pasirenka Bulgariją. Tačiau greitai paaiškėja, kad jų tobulų atostogų vizijos gerokai skiriasi. Ar „Tinderyje“ užsiplieskę poros jausmai atlaikys pirmųjų atostogų išbandymus?