Lietuvos kino ekranuose – kultinio animacinio filmo tęsinys „Didžiapėdžio vaikis 2“

Lietuvos kino ekranų topus užkariavo spalio 2-ąją pasirodęs animacinis nuotykių filmas „Didžiapėdžio vaikis 2“ (angl. „Bigfoot Family“). Tai – kultinio 2017-ųjų animacinio filmo tęsinys, kurio kūrėjai kalba aplinkos apsaugos ir ekologijos temomis, didelį dėmesį skirdami žaliajam smegenų plovimui ir socialinių tinklų naudojimui. „Kokia prasmė būti žinomu, jeigu negali pasaulio padaryti geresniu?“ – klausia pagrindinis filmo herojus Didžiapėdis, o jo sūnus tikina, kad kiekvienas galime veikti savaip, prie gražesnio rytojaus prisidėdami net ir nedideliais darbais.

Filmo „Didžiapėdžio vaikis 2“ režisieriui Ben Stassen ekologijos tema nėra svetima – vyro sąskaitoje puikuojasi jau ne vienas edukacinis filmas su aiškia raginimo saugoti gamtą potekste. Režisieriaus įsitikinimu,  esame atsakingi už planetą, kurioje gyvename, tad filmo kūrėjai ragina gerbti, tausoti ją ir tikėti, kad kiekvienas iš mūsų pajėgus kažkam padėti. „Mūsų animacijos studija yra nepriklausoma, tad galime sau leisti dirbti kitaip: kalbėti ne madingomis ar filmą puikiai parduodančiomis temomis, o temomis, kuriomis kalbėti tiesiog privalu – renkamės edukuoti mažuosius filmo žiūrovus – juk jų rankose planetos, kurioje gyvename ateitis!“, - mintimis dalinasi B. Stassen. Jo nuomone, „jeigu po filmo „Didžiapėdžio vaikis 2“ peržiūros bent keletas šeimų ims rūšiuoti šiukšles, susimąstys apie aplinkosaugą ar šiukšlę miške įsidės į kišenę užuot palikę ją gamtoje, jausiuosi pasiekęs mūsų komandos užsibrėžtą tikslą“.

Kaip tikina filmo „Didžiapėdžio vaikis 2“ kūrėjai, visos šeimos keistos, bet ši – pati keisčiausia! Pašėlusioje šeimoje drauge su tėčiu Didžiapėdžiu, mažuoju Adamu ir mama Šele gyvena nemenkas zoologijos sodas – nerangokas briedis, didžiulis lokys, nenuilstanti voverė ir nesuskaičiuojamą kiekį atžalų turintis nervingas meškėnas. Unikaliam Aliaskos gamtos draustiniui atsidūrus bėdoje, Didžiapėdžių šeima ryžtasi ištiesti pagalbos ranką ir leistis į nuotykių kupiną kelionę. Atėjo laikas visam pasauliui įrodyti ką sugeba gauruota ir linksma komanda! Lietuviškai dubliuotas animacinis filmas visai šeimai – jau Lietuvos kinuose.

 

Filmo „Didžiapėdžio vaikis 2“ anonsas https://youtu.be/GkNejVWWtiE

Daugiau informacijos https://www.facebook.com/vlgfilmai