Netikėtas Ronio iš „Hario Poterio“ vaidmuo „Mėnulio aferoje“

Rudaplaukį Rupertą Grintą nuo mažų dienų visi pažįsta kaip geraširdį Hario Poterio draugą ir bendramokslį Ronį. Žiūrovų akyse užaugusiam vaikinui šiuo metu dvidešimt aštuoneri ir jis neplanuoja visiems laikams likti garsiosios filmų serijos įkaitu. Į didžiuosius ekranus aktorius sugrįžta visiškai kitokio stiliaus filme „Mėnulio afera“ („Moonwalkers“). Panašumas tarp jo kuriamų personažų tik toks, kad naujoje komedijoje jis vaidina ne ką mažiau smagų nevėkšlą nei „Hario Poterio“ serijose.

 

Naujojoje juostoje nepamatysime burtų lazdelių ir neišgirsime magiškų užkeikimų, o pakitusią tikrovę joje lems nebent nelegalūs milteliai, tabletės ar rūkalai. Juodojoje veiksmo komedijoje R. Grintas vaidina septintojo dešimtmečio roko grupės vadybininką, atsidūrusį pasaulinio lygio machinacijos smaigalyje. „Mėnulio afera“ remiasi konspiracijos teorija apie tai, kad amerikiečiai niekada nebuvo nusileidę Mėnulyje. Skeptikai pasakoja, kad išsilaipinimo Žemės palydove scenas suklastoti padėjo ne kas kitas, o legendinis režisierius Stanley‘is Kubrickas.

 

Pats R. Grintas pripažįsta, kad filmo tematika jam labai artima. „Kadaise buvau apsėstas šios minties. Tikėjau, kad nusileidimas Mėnulyje buvo suklastotas. Daugiausia įtarimų man kėlė žymusis kadras su Amerikos vėliava“, – sakė pagrindinio vaidmens atlikėjas. Po „Mėnulio aferos“ filmavimo, pasak Ruperto, senosios jo abejonės vėl sustiprėjo: „Pamačiau, kaip lengva būtų buvę sukurti išsilaipinimo Mėnulyje scenas kino studijoje“, – ciniškai kalbėjo britų įžymybė.

 

Pašėlusiai linksmai pasikapstyti po tikrą konspiracijos teoriją filme „Mėnulio afera“ galėsime jau dabar, filmas šiuo metu rodomas visuose Lietuvos kino teatruose.

 

 

ANONSAS: