Stilingoje dramoje „Tobulas vyras“ įsimintinus vaidmenis sukūrė prancūziško kino ir mados ikonos

Kultiniuose B.Bertolucci „Svajotojuose“ išgarsėjęs Louis Garrel režisuoja jau antrą savo filmą. „Tobulas vyras“ – stilinga meilės istorija, kurioje įsimintinus vaidmenis kuria prancūziško kino ir mados ikonos, o scenarijaus bendraautorius – legendinis prancūzų raytojas Jean-Claude Carrière, dirbęs su tokiais režisieriais kaip Luis Buñuel ir Jean-Luc Godard.

Paryžietiška, aistrų kupina romantinė drama „Tobulas vyras“ bendram kūrybiniam projektui suvedė sutuoktinius – aktorių ir režisierių Louis Garrel bei supermodelį,  aktorę Laetitia Casta. Tai pirmas 2017 m. susituokusios ir savo privatų gyvenimą nuo publikos akylai saugančios poros bendras darbas.

Filmas pasakoja apie Abelį (akt. Louis Garrel), kuris po dešimties išsiskyrimo metų su  buvusia mergina Mariana (akt. Laetitia Casta) susitinka jos vyro Polio laidotuvėse. Abelio ir Marianos jausmai atgimsta, tačiau į jų meilės istoriją įsipina Marianos sūnus, kaltinantis mamą dėl tėvo mirties ir Eva (akt. Lily-Rose Depp), Polio sesuo, nuo mažens įsimylėjusi Abelį. Eva ryžtasi kovoti už savo meilę ir skelbia karą Marianai.

Evos vaidmenį sukūrusi Lily-Rose Depp – aktorė ir modelis, Holivudo žvaigždės Johnny Deppo bei prancūzų aktorės ir dainininkės Vanessos Paradis dukra. Vos devyniolikos sulaukusi charizmatiška mergina jau spėjo papuošti „Vogue“ viršelį ir tapti „Chanel“ reklaminiu veidu, o dabar siekia užkariauti ir kino pasaulį.

Už geriausią scenarijų San Sebastiano kino festivalyje apdovanota romantinė drama „Tobulas vyras“ Lietuvoje pradedama rodyti jau šį savaitgalį, gegužės 3 dieną.