Svetaine taisyklės

Bendrosios naudojimosi kino teatro „Pasaka“ interneto svetaine taisyklės ir privatumo politika

Slapukai (cookies) tai informacijos rinkimo priemonės, kurios yra naudojamos interneto svetainėse, norint surinkti informaciją apie svetainės lankytojų naršymo įpročius. Šie nedideli informacijos failai saugomi jūsų kompiuterio standžiajame diske.

Slapukai palengvina vartotojo naršymą jau lankytoje internetinėje svetainėje. Jų pagalba lankytojas greičiau gali prieiti prie jį dominančios informacijos (Pvz.: prisijungti prie savo paskyros jau lankytoje svetainėje ar perziūrėti savo pirkinių krepšelio turinį). Taip pat slapukų pagalba internetinės svetainės gali rinkti informaciją apie savo lankytojų naršymo svetainėje ypatumus (Pvz.: kiek lankytojų aplanko svetainę, kokius puslapius jie lanko dažniausiai, o kokių puslapių neskaito visai). Ši informacija padeda svetainės administratoriams maksimaliai tenkinti svetainės lankytojų poreikius, kuriant svetainės turinį pagal lankytojų naršymo tendensijas.

Slapukus taip pat galima ištrinti arba išjungti. Tai padaryti galima naudojant Jūsų pasirinktos naršyklės valdymo įrankius. Informaciją kaip ištrinti arba išjungti slapukus galima rasti internetinėse paieškos sistemose (google, yahoo, bing ir pan.) suvedus paieškos frazę „Kaip ištrinti slapukus „čia įrašykite jus dominančios naršyklės pavadinimą““.

Išjungus slapukus ne visada turėsite galimybę naudotis visomis tam tikrų svetainių siūlomomis funkcijomis.

TAISYKLĖS

Norėdami gauti naudingą informaciją apie kiną, renginius, akcijas, bilietų kainas bei nuolaidas, pirkti kino bilietus ar kuponus, Jūs turite užsiregistruoti mūsų interneto svetainėje www.pasaka.lt.

  1. Registruojantis svetainėje Jums reikia susipažinti su Bendrosiomis naudojimosi kino teatro „Pasaka“ interneto svetaine taisyklėmis ir patvirtinti, kad su jomis susipažinote ir sutinkate.
  2. Vartotojai yra patys atsakingi už savo veiksmus, padarytus perkant kino bilietus ir kuponus šioje interneto svetainėje. Daugiau informacijos apie bilietų ir kuponų pirkimą ieškokite www.pasaka.lt.
  3. Kai kuriems filmams nustatyti žiūrovų amžiaus apribojimai. Jei Jūs įsigijote bilietus į filmą, pažymėtą indeksu N-18 (nuo 18 m.) arba N-16 (nuo 16 m.), tačiau esate jaunesnio amžiaus, į salę nebūsite įleistas, o pinigų už bilietus negrąžinsime. Visada susipažinkite su pateikiama apie filmą informacija.
  4. Kino teatras „Pasaka“ neatsako už nesėkmingą pirkimo operaciją dėl Jūsų kompiuterio asmeninių nustatymų.
  5. Jei nepavyksta prisijungti prie mūsų interneto svetainės, atlikti mokėjimo už bilietus arba atlikę mokėjimą internetu negavote žinutės apie sėkmingą pirkimo operaciją, pirmiausia patikrinkite savo el. pašto brukalų (angl. spam) skyrelį, taip pat įsitikinkite, ar Jūsų kompiuterio ugniasienė (angl. firewall) ir antivirusinė įranga tiksliai suderinta ir leidžia prieigą prie kino teatro „Pasaka“ svetainės. Iškilus klausimams ar neaiškumams, visada galite kreiptis į kino teatro „Pasaka“ administracija telefonu 8(683)48091 arba e. paštu kinas@pasaka.lt .
  6. Kino teatras „Pasaka“ neatsako už vartotojo nuostolius, jei nuostoliai buvo patirti neatsižvelgus į „Pasakos“ rekomendacijas ar vartotojo įsipareigojimus arba nesusipažinus su šiomis taisyklėmis, nors tokia galimybė vartotojui buvo suteikta, arba savaip jas interpretavus.
  7. Jei Jums kyla abejonių, ar teisingai supratote akcijų, nuolaidų, konkursų ar žaidimų taisykles, bilietų kainas, kino filmų seansų laiką ar kino teatro taisykles, visada galite kreiptis pagalbos į kino teatro „Pasaka“ administracija telefonu 8(683)48091 arba e. paštu kinas@pasaka.lt.
  8. VŠĮ „Kino Pasaka“ pasilieka teisę vienašališkai keisti taisykles iš anksto apie tai nepranešusi. Informacija apie pasikeitimus visada skelbiama www.pasaka.lt.